Ghost Radio

Продукти
КНИГИ
+
6,00 лв.
  • Издателство: William Morrow
  • ISBN / UPC: 9780061242687
КУПИ с регистрация ИЛИ с БЪРЗА поръчка
Моля, изберете:
Продуктът е успешно добавен в количката

Leopoldo Gout  (автор)

 

Издателство:   William Morrow
Език: английски език
Раздел: Ужаси
Изд. група: HarperCollins Publishers
Етикети:

литература в оригинал

американска литература

 

Мека корица, голям формат  |  353 стр.  |  461 гр.

(неизползвана книга с леко захабен външен вид)

 

*

 

From a haunting new voice comes a thrilling, deeply eerie novel of mystery, suspense, and the paranormal in the tradition of Dean Koontz and Stephen King

 

In the cramped bowels of a dimly lit Mexican radio station, former punk rocker Joaquin hosts Ghost Radio, a call-in show featuring eerie tales of vampires, poltergeists, and the inexplicable that has become an obsession among denizens of the night.

 

Joaquin is no stranger to death and chance. Twice he survived accidents of shocking and horrific proportions, which took the lives of his parents and then his best friend, Gabriel. Despite all he has seen, all that he hears, Joaquin remains a skeptic. Yet he knows something is not right. Somehow, some way, he is being drawn further and further into his callers' terrifying stories. Losing control, he soon cannot distinguish between the real world and the world of nightmares on Ghost Radio.

 

And now his underground hit is about to go mainstream. To save himself and all he loves, Joaquin must confront the buried horrors of his past and his own mortality—or watch as the wall between the living and the dead crumbles, with terrifying consequences for all.

Характеристики
В наличност:
Да
Език
английски
Автор
Leopoldo Gout
Издателство
William Morrow
Издателска група
HarperCollins Publishers
Етикети
американска литература, литература в оригинал
Град
New York
Година
2008
Страници
353
Състояние
неизползвана книга
ЗАБЕЛЕЖКА
леко захабен външен вид.
Националност
американска
Корица
мека
Формат
голям
Ширина (мм)
155
Височина (мм)
225
Дебелина (мм)
23
Тегло (гр.)
461
Отстъпки, доставка, плащане

При покупка на стойност:

  • Над 20 лв., отстъпка от 10%, видима в процеса на пазаруване.
  • До 60 лв. - доставка до офис на Еконт *- 4.50 лв., над 60 лв. - безплатна доставка
  • До 120 лв. - доставка до адрес с Еконт * - 6 лв., над 120 лв. - безплатна доставка

* стандартна цена за м. ноември, 2022 г.:

до офис (до 1 кг) - 6,00 лв + 0,18 лв SMS + 0.22 лв малък плик + 0,10 лв. джоб (0,30 лв среден /0,44 лв. голям), общо 6,50 лв

до адрес (до 1 кг) : 7,56 лв + 0,18 лв SMS + 0.22 лв малък плик + 0,10 лв. джоб (0,30 лв среден/0,44 лв. голям), общо 8,06 лв

 

За редовни клиенти, закупили книгите си с регистрация, се определя персонална отстъпка с код за отстъпка, за пазаруване независимо от стойността на покупката.

За пазаруващите само с "Бърза поръчка", не се предлага код за отстъпка, поради невъзможността да бъде вписан такъв.

 

 

Поръчки направени до 17.00 ч. в делничен ден - за София и страната, обикновено се изпращат в същия ден и се доставят на следващия, или според графика на куриерската фирма. При пристигането на пратката в офиса на Еконт клиентите, направили поръчка с регистрация, получават имейл и SMS, а с "Бърза поръчка" - само SMS. 

 

След преглед на пратката в присъствието на куриера, се заплаща наложен платеж. Към книгите от всяка поръчка се издава фискален бон, а при заявено желание и опростена фактура, както на фирми, така и на физически лица.

Ако книгата или книгите не отговарят на описаното състояние при поръчката, то той се освобождава от заплащане на пратката в двете посоки, след разговор по телефона с подателя.

Ако клиента след преглед прецени, че книгата или книгите не са му необходими, то той следва да ги върне на подателя, като заплати пощенските разходи в двете посоки.

 

 

За София - лично предаване

 

Среща с предварителна уговорка на две места в кв. Орландовци:

1. За пристигащите с трамвай (№ 3, 4 или 18): трамвайна спирка "Католически гробищен парк" (виж на картата) около 7-9 мин от пл. Лъвов мост.

2. За пристигащите с автомобил: кв. Орландовци, ул. Железопътна 18, пред магазин Билла (виж на картата) 

Предимствата на този начин за получаване: възможност за внимателно разглеждане на книгите, получаване в същия ден и спестяване на пощенските разходи.

 

 

За чужбина (for abroad) 

 

Български пощи

 

След уточняване на всички подробности и потвърждение от страна на клиента.

 

 

Непотвърдена от клиента поръчка по телефона не се обработва!

 

Бърза поръчка Без формалности
Вашата поръчка е приета. Очаквайте обаждане!