Всички Категории
Каталог
КНИГИ
Каталог
КНИГИ

Ghost Radio

  • Издателство: William Morrow
  • ISBN / UPC: 9780061242687

Ghost Radio

  • Издателство: William Morrow
  • ISBN / UPC: 9780061242687

From a haunting new voice comes a thrilling, deeply eerie novel of mystery, suspense, and the paranormal in the tradition of Dean Koontz and Stephen King...

Автор:   Leopoldo Gout
Издателство:   William Morrow
Език:   Английски
Раздел:   Ужаси
Година:   2008
Страници:   353
Корица:   Мека, среден формат
Размери (мм):   155 х 225 х 23
Тегло (грама):   461
Етикет:   литература в оригинал  |  американска литература

 

Забележка: неизползвана книга с леко захабен външен вид.

Описание
Характеристики
Условия за пазаруване
Описание +

From a haunting new voice comes a thrilling, deeply eerie novel of mystery, suspense, and the paranormal in the tradition of Dean Koontz and Stephen King.

In the cramped bowels of a dimly lit Mexican radio station, former punk rocker Joaquin hosts Ghost Radio, a call-in show featuring eerie tales of vampires, poltergeists, and the inexplicable that has become an obsession among denizens of the night.

Joaquin is no stranger to death and chance. Twice he survived accidents of shocking and horrific proportions, which took the lives of his parents and then his best friend, Gabriel. Despite all he has seen, all that he hears, Joaquin remains a skeptic. Yet he knows something is not right. Somehow, some way, he is being drawn further and further into his callers' terrifying stories. Losing control, he soon cannot distinguish between the real world and the world of nightmares on Ghost Radio.

And now his underground hit is about to go mainstream. To save himself and all he loves, Joaquin must confront the buried horrors of his past and his own mortality—or watch as the wall between the living and the dead crumbles, with terrifying consequences for all.

Характеристики +
В наличност
Да
Етикети
американска литература, литература в оригинал
Език
Английски
Автор (A-Z)
Leopoldo Gout
Издателство (A-Z)
William Morrow
Етикет
литература в оригинал, американска литература
Град
New York
Година
2008
Страници
353
Състояние
неизползвана книга
ЗАБЕЛЕЖКА
книга с леко захабен външен вид
Националност
американска
Корица
мека
Формат
среден
Размери (мм)
155 х 225 х 23
Тегло (грама)
461
Условия за пазаруване +

Моля, след направена поръчка, очаквайте обаждане по телефона за потвърждение!

 

  • 5.00 лв. - минимална стойност на покупка в сайта (не важи за покупка с лично предаване)
  • 5.00 лв. - доставка до офис на Еконт или Спиди, над 60 лв. - безплатна доставка.
  • 6.50 лв. - доставка до адрес с Еконт или Спиди, независимо от теглото и стойността на пратката.
  • 0 лв. - лично предаване за клиенти от София (виж по-долу)
  • 10% - отстъпка при покупка на стойност над 20 лв. , видима в процеса на пазаруване.

 

За клиенти с поне три покупки (закупили продуктите си с регистрация), може да се определи постоянна персонална отстъпка с код за отстъпка за бъдещо пазаруване, независимо от стойността на покупката.

За пазаруващите само с "Бърза поръчка", не се предлага код за постоянна отстъпка.

 

Поръчки направени до 17.00 ч. в делничен ден - за София и страната, обикновено се изпращат в същия ден и се доставят на следващия, или според графика на куриерската фирма. При пристигането на пратката в офиса на Еконт клиентите, направили поръчка с регистрация, получават имейл и SMS, а с "Бърза поръчка" - само SMS. 

След преглед на пратката в присъствието на куриера, се заплаща наложен платеж. Към книгите от всяка поръчка се издава фискален бон, а при заявено желание и опростена фактура, както на фирми, така и на физически лица.

Ако доставеното не отговаря на описаното състояние при поръчката, то клиента се освобождава от заплащане на пратката в двете посоки, след разговор по телефона с подателя.

Ако клиента след преглед прецени, че доставеното не му е необходимо, то той следва да го върне на подателя, като заплати пощенските разходи в двете посоки.

 

За София - лично предаване

 

Среща с предварителна уговорка на две места в кв. Орландовци:

1. За пристигащите с трамвай (№ 3, 4 или 18): трамвайна спирка "Католически гробищен парк" (виж на картата) около 7-9 мин от пл. Лъвов мост.

2. За пристигащите с автомобил: кв. Орландовци, ул. Железопътна 18, пред магазин Билла (виж на картата) 

Предимствата на този начин за получаване: възможност за внимателно разглеждане на книгите, получаване в същия ден и спестяване на пощенските разходи.

 

За чужбина (for abroad) 

Foreign orders will be accepted after 01.10.2024.

Български пощи

 

Bulgarian Post / Български пощи /Neighboring countries - Greece, Republic of North Macedonia, Roumanie, Serbie, Turquie)

Bulgarian Post / Български пощи - All other European countries

Bulgarian Post / Български пощи - Outside European countries

 

ЦЕНИ ЗА ТЕГЛО НА ПРАТКИ С ПРЕДИМСТВО И ПРЕПОРЪКА - ЦЕНА (лева) 

PRICES FOR WEIGHT OF SHIPMENTS WITH ADVANTAGE AND RECOMMENDATION - PRICE (BGN)

EUR/BGN - 0.51 (1 EUR = 1.95583 BGN)

 

 

Тегло (грама)

Weight (gram)

Съседни държави

Neighboring countries

Европа

All other European countries

Извън Европа

Outside European countries
 

151 - 250

11.40

13.10

15.10

251 - 350

12.60

14.60

16.90

351 - 500

14.60

17.60

20.60

501 - 1000

14.50

24.60

29.60

1001 - 2000

20.10

37.60

41.60

2001 - 3000

36.60

46.60

51.60

3001 - 4000

43.60

55.60

63.60

4001 - 5000

51.60

61.60

74.60

 

Продукти от същата категория

Бърза поръчка Без формалности
Вашата поръчка е приета. Очаквайте обаждане!