Всички Категории
Каталог
КНИГИ
BACK
КНИГИ

Ghost Radio

  • Издателство: William Morrow
  • ISBN / UPC: 9780061242687

Ghost Radio

  • Издателство: William Morrow
  • ISBN / UPC: 9780061242687

Leopoldo Gout  (автор)

 

Издателство:   William Morrow
Език: английски език
Раздел: Ужаси
Етикети:

литература в оригинал

американска литература

 

Мека корица, голям формат  |  353 стр.  |  461 гр.

(неизползвана книга с леко захабен външен вид)

 

*

 

From a haunting new voice comes a thrilling, deeply eerie novel of mystery, suspense, and the paranormal in the tradition of Dean Koontz and Stephen King

 

In the cramped bowels of a dimly lit Mexican radio station, former punk rocker Joaquin hosts Ghost Radio, a call-in show featuring eerie tales of vampires, poltergeists, and the inexplicable that has become an obsession among denizens of the night.

 

Joaquin is no stranger to death and chance. Twice he survived accidents of shocking and horrific proportions, which took the lives of his parents and then his best friend, Gabriel. Despite all he has seen, all that he hears, Joaquin remains a skeptic. Yet he knows something is not right. Somehow, some way, he is being drawn further and further into his callers' terrifying stories. Losing control, he soon cannot distinguish between the real world and the world of nightmares on Ghost Radio.

 

And now his underground hit is about to go mainstream. To save himself and all he loves, Joaquin must confront the buried horrors of his past and his own mortality—or watch as the wall between the living and the dead crumbles, with terrifying consequences for all.

Характеристики
Условия за пазаруване
Характеристики +
В наличност:
Да
Език
английски
Автор
Leopoldo Gout
Издателство
William Morrow
Етикети
американска литература, литература в оригинал
Град
New York
Година
2008
Страници
353
Състояние
неизползвана книга
ЗАБЕЛЕЖКА
леко захабен външен вид.
Националност
американска
Корица
мека
Формат
голям
Ширина (мм)
155
Височина (мм)
225
Дебелина (мм)
23
Тегло (гр.)
461
Условия за пазаруване +

Поръчките се обработват след потвърждение от клиента по телефона!

(при неуспешен опит за връзка с клента по телефона в рамките на три работни дни се анулира)

 

  • 5 лв. - минимална стойност на покупка в сайта (не важи за покупка с лично предаване)
  • 10% - отстъпка при покупка на стойност над 20 лв. , видима в процеса на пазаруване.
  • 5 лв. - доставка до офис на Еконт, над 60 лв. - безплатна доставка.
  • 6 лв. - доставка до адрес с Еконт, независимо от теглото на книгите и стойността на поръчката
  • 5 лв. - при поръчка от 20 до 60 лв. - доставка до офис на Спиди, поръчки под 20 лв. се доставят само с Еконт. Над 60 лв. - безплатна доставка.
  • 6 лв. - поръчки над 20 лв. - доставка до адрес със Спиди, независимо от теглото на книгите и стойността на поръчката. Поръчки под 20 лв. се доставят само с Еконт.

 

За клиенти с поне три покупки, закупили книгите си с регистрация, може да се определи персонална отстъпка с код за отстъпка, за бъдещо пазаруване, независимо от стойността на покупката.

За пазаруващите само с "Бърза поръчка", не се предлага код за постоянна отстъпка, поради невъзможността да бъде вписан такъв.

 

Поръчки направени до 17.00 ч. в делничен ден - за София и страната, обикновено се изпращат в същия ден и се доставят на следващия, или според графика на куриерската фирма. При пристигането на пратката в офиса на Еконт клиентите, направили поръчка с регистрация, получават имейл и SMS, а с "Бърза поръчка" - само SMS. 

 

След преглед на пратката в присъствието на куриера, се заплаща наложен платежКъм книгите от всяка поръчка се издава фискален бон, а при заявено желание и опростена фактура, както на фирми, така и на физически лица.

Ако книгата или книгите не отговарят на описаното състояние при поръчката, то той се освобождава от заплащане на пратката в двете посоки, след разговор по телефона с подателя.

Ако клиента след преглед прецени, че книгата или книгите не са му необходими, то той следва да ги върне на подателя, като заплати пощенските разходи в двете посоки.

 

 

За София - лично предаване

 

Среща с предварителна уговорка на две места в кв. Орландовци:

1. За пристигащите с трамвай (№ 3, 4 или 18): трамвайна спирка "Католически гробищен парк" (виж на картата) около 7-9 мин от пл. Лъвов мост.

2. За пристигащите с автомобил: кв. Орландовци, ул. Железопътна 18, пред магазин Билла (виж на картата) 

Предимствата на този начин за получаване: възможност за внимателно разглеждане на книгите, получаване в същия ден и спестяване на пощенските разходи.

 

 

За чужбина (for abroad) 

 

Български пощи

 

Bulgarian Post / Български пощи /Neighboring countries - Greece, Republic of North Macedonia, Roumanie, Serbie, Turquie)

Bulgarian Post / Български пощи - All other European countries

Bulgarian Post / Български пощи - Outside European countries

 

ЦЕНИ ЗА ТЕГЛО НА ПРАТКИ С ПРЕДИМСТВО И ПРЕПОРЪКА - ЦЕНА (лева) 

PRICES FOR WEIGHT OF SHIPMENTS WITH ADVANTAGE AND RECOMMENDATION - PRICE (BGN)

EUR/BGN - 0.51 (1 EUR = 1.95583 BGN)

 

 

Тегло (грама)

Weight (gram)

Съседни държави

Neighboring countries

Европа

All other European countries

Извън Европа

Outside European countries
 

151 - 250

11.40

13.10

15.10

251 - 350

12.60

14.60

16.90

351 - 500

14.60

17.60

20.60

501 - 1000

14.50

24.60

29.60

1001 - 2000

20.10

37.60

41.60

2001 - 3000

36.60

46.60

51.60

3001 - 4000

43.60

55.60

63.60

4001 - 5000

51.60

61.60

74.60

 

Продукти от същата категория

Бърза поръчка Без формалности
Вашата поръчка е приета. Очаквайте обаждане!