Ghost Radio

Продукти
КНИГИ
+
6,00 лв.
  • Издателство: William Morrow
  • ISBN / UPC: 9780061242687
КУПИ с регистрация или с Бърза поръчка
Моля, изберете:
Продуктът е успешно добавен в количката

Leopoldo Gout  (автор)

 

Издателство:   William Morrow
Език: английски език
Раздел: Ужаси
Изд. група: HarperCollins Publishers
Етикети:

литература в оригинал

американска литература

 

Мека корица, голям формат  |  353 стр.  |  461 гр.

(неизползвана книга с леко захабен външен вид)

 

*

 

From a haunting new voice comes a thrilling, deeply eerie novel of mystery, suspense, and the paranormal in the tradition of Dean Koontz and Stephen King

 

In the cramped bowels of a dimly lit Mexican radio station, former punk rocker Joaquin hosts Ghost Radio, a call-in show featuring eerie tales of vampires, poltergeists, and the inexplicable that has become an obsession among denizens of the night.

 

Joaquin is no stranger to death and chance. Twice he survived accidents of shocking and horrific proportions, which took the lives of his parents and then his best friend, Gabriel. Despite all he has seen, all that he hears, Joaquin remains a skeptic. Yet he knows something is not right. Somehow, some way, he is being drawn further and further into his callers' terrifying stories. Losing control, he soon cannot distinguish between the real world and the world of nightmares on Ghost Radio.

 

And now his underground hit is about to go mainstream. To save himself and all he loves, Joaquin must confront the buried horrors of his past and his own mortality—or watch as the wall between the living and the dead crumbles, with terrifying consequences for all.

Характеристики
В наличност:
Да
Език
английски
Автор
Leopoldo Gout
Издателство
William Morrow
Издателска група
HarperCollins Publishers
Етикети
американска литература, литература в оригинал
Град
New York
Година
2008
Страници
353
Състояние
неизползвана книга
ЗАБЕЛЕЖКА
леко захабен външен вид.
Националност
американска
Корица
мека
Формат
голям
Ширина (мм)
155
Височина (мм)
225
Дебелина (мм)
23
Тегло (гр.)
461
Доставка

За София - лично предаване (безплатна доставка)

 

Среща с предварителна уговорка на две места в кв. Орландовци:

1. За пристигащите с трамвай (№ 3, 4 или 18): трамвайна спирка "Католически гробищен парк" (виж на картата) около 7-9 мин от пл. Лъвов мост.

2. За пристигащите с автомобил: кв. Орландовци, ул. Железопътна 18, пред магазин Билла (виж на картата) 

 

 

За София и страната

 

Еконт Експрес 

 

Поръчвате днес, получавате утре (заплащане на наложен платеж след преглед на пратката).

 1. Пощенска пратка до избран от Вас удобен офис, при поръчка на книги на стойност:

  • До 60 лв. - цена 4 лв.
  • Над 60 лв. - безплатна

2. Куриерска пратка до адрес (доставка до врата), при поръчка на книги на стойност:

  • До 100 лв. - цена 5 лв.
  • Над 100 лв. - безплатна

 

 

За чужбина

 

Български пощи

 

След уточняване на всички подробности и потвърждение от страна на клиента.

Купи с отстъпка до 30%

Промоционални отстъпки и условия за доставка до 01.02.2022 г.

 

За всяка поръчана книга или книги на стойност:

над 20 лв - 10%

над 60 лв - 15% + безплатна доставка до офис на Еконт

над 100 лв - 20% + безплатна доставка до офис на Еконт или до адрес (до врата)

над 300 лв - 30% + безплатна доставка до офис на Еконт или до адрес (до врата)

                                                    

 

 

Отстъпки и доставка в табличен вид

 

Сума на поръчката лв. Отстъпка %

Доставка с Еконт до:

офис  |  врата

20 - 60  10 4 лв. 5 лв.
60 - 100  15 0 лв. 5 лв.
100 - 300   20 0 лв. 0 лв.
Над 300  30 0 лв. 0 лв.

 

Отстъпките са видими за клиента в процеса на поръчката.

Към книгите от всяка поръчка се издава фискален бон, а при заявено желание и опростена фактура, както на фирми, така и на физически лица.

 

 

Бърза поръчка Без формалности
Вашата поръчка е приета. Очаквайте обаждане!